AKCIJA!

Lip Voltage 3D lūpų putlintojas

Lip Voltage” yra pažangiausia ir naujausia technologija efektyviai putlinanti lūpas. Lūpoms suteikia ne tik 3D efektą, bet ir išlygina odą.

Šis lūpų putlintojas turi dvigubą dozavimo sistemą, kurioje yra  sumaišytos septynios pagal užsakymą sukurtos formulės viename mėgintuvėlyje.

Kliniškai įrodyta, kad „Lip Voltage“ lūpų putlintojo sudėtyje  yra aukšto lygio peptidų sudedamųjų dalių, kurios sukuria kolageną ir plečia lūpų audinį naudojant 25-30 dienų.

Ant  lūpų putlintojo yra 6 režimai: 1-6. Režimą nusistatyti galima pagal savo lūpų jautrumą.

Įsigyti galite: Naugarduko g. 26 A-7, Vilnius „BEAUTY & STYLE GROŽIO NAMAI“.

Kaina: 38,00

            28,00€

AKCIJA!

BRAZILIŠKAS BIKINI TIK 15 Eur

Braziliška bikinio srities depiliacija pašalina plaukus nuo visos bikinio zonos. Depiliacijai naudojamos unikalios cukraus pastos Bona arba Sugaring Cane.

Depiliacija cukrumi – sparčiai populiarėjanti ir itin veiksminga plaukų šalinimo procedūra.

 

Šis depiliacijos metodas rekomenduojamas, nes:

  • Depiliacija cukrumi yra švelnesnė nei vašku, ji nedirgina ir nežaloja odos;
  • Atliekant depiliaciją cukrumi pašalinami plaukeliai, kurie ataugdami neįauga į odą;
  • Depiliacija cukrumi išsiskiria tuo, kad išraunami visi mažesni plaukeliai, vos 4-5 mm ilgio, kurie depiliuojant kitomis priemonėmis dažnai lieka nepašalinti;
  • Cukrumi depiliuotos kūno vietos ilgiau išlieka glotnios, net keletą mėnesių;
  • Cukraus pasta tepama ant odos paviršiaus prieš plauko augimo kryptį, o šalinama pagal natūralią plaukelių augimą. Ši technika netraumuoja plauko svogūnėlio, plaukeliai nelūžinėja, oda apsaugoma nuo jų įaugimo. Metodas idealus tuo, kad toje pačioje vietoje plaukelius galima šalinti keletą kartų;
  • Švelni cukrinė pasta apvelia plaukelius, bet neprilimpa prie gyvų odos ląstelių, todėl procedūra mažiau skausminga ir netraumuoja odos;
  • Ekologiškai švarus produktas.

Procedūros eiga:
– Oda nuvaloma ir patepama antiseptiniu geliu prieš depiliaciją;
– Ant depiliuojamos kūno vietos pabarstomas talkas;
– Tuomet naudojama cukraus pasta;
– Po procedūros depiliuojama vieta patepama kremu/aliejumi po depiliacijos.

AKCIJA!

PRESOTERAPIJA – LIMFODRENAŽINIS MASAŽAS

Presoterapija (dar vadinama limfodrenažiniu masažu ar kompresine terapija) – tai procedūra kompresinės terapijos aparatu, kuris sudarydamas vibruojančio slėgio bangas suaktyvina bendrą limfos apytaką norimoje srityje (paprastai kojų ir pilvo) ir tiesiogine prasme išstumia limfą iš periferijos į stambiąsias limfagysles ir kraujagysles. Taip yra koreguojamos kūno formos, mažinamas celiulitas, nuimamas patinimas, gerinama kraujotaka. Limfodrenažas skatina skysčių pasišalinimą iš organizmo, sumažina paburkimą ir tinimą.

Siūlome AKCIJĄ! Lieknėjimo programai !!!
Aparatinis Limfodrenažinis masažas dailioms kūno linijoms su 62 % nuolaida! Vienos procedūros kaina 25 eurų, o jums kainuos tik
9,9 Limfodrenažas aparatu, jei perkate 5 procedūras jums kainuos 47,5 eurų. 10 procedūrų jums kainuos tik 85 eurus.

Limfodrenažinis masažas skirtas ir plačiai taikomas:
Limfos nutekėjimo pagerinimui;
Paburkimų ir patinimų šalinimui;
Rezultatyviam celiulito mažinimui;
Kūno apimčių mažinimui;
Odos elastingumui bei stangrinimui.

Masažo metu skaidomos poodinės riebalinės sankaupos, gerinama regeneracija, šalinami susikaupę toksinai, skysčių perteklius, suaktyvinama kraujotaka. Toks masažas padeda numesti svorio, sumažina kūno apimtis, celiulitą bei stangrina odą, didina raumenų tonusą.

Presoterapija tinka bet kokio amžiaus tiek vyrams, tiek ir moterims:
Masažas rekomenduojamas, kaip itin veiksminga priemone, esant: antsvoriui, sudribusiai odai, celiulitui, po riebalų nusiurbimo (lipoksacijos). Audinių paburkimui ir patinimams šalinti, taip pat bendram organizmo tonusui palaikyti.

Kontraindikacijos procedūrai atlikti: nėštumas, ūmi bet kokios ligos stadija, ūmios traumos, karščiavimas, onkologinės ligos, dusulio priepuoliai, sunkios širdies ligos, kepenų cirozė, neseniai atliktos operacijos, skrandžio sutrikimai, opaligės, skrandžio erozijos, odos ligos, aukštas arba labai žemas kraujospūdis, buvę arba esami kojų venų uždegimai, arterijų ligos, ribotos judėjimo galimybės, cistos, miomos, menstruacijų metu.

Limfodrenažinio aparato kompresinės terapijos metu spaudimas seka iš tolimiausių galūnių dalių link kūno. Slėgio banga sukuriama 24 pripučiamų persidengiančių kamerų specialaus kostiumo viduje. Kiekviena kamera prisipučia iš eilės, vykstant minkštam kryptingam masažui, kuris palengvina limfos nutekėjimą atvirais, alternatyviais kanalais. Pasibaigiant nuosekliai peristaltinei bangai, Limfodrenažinis aparatas išleidžia slėgį, leisdamas ištuštėjusioms limfagyslėms prisipildyti. Tada procesas prasideda vėl iš pradžių ir yra kartojamas visą  paskirto gerinimo seanso trukmę.

•    Siekiantiems koreguoti kūno formas procedūrų skaičius parenkamas individualiai.
•    Rekomenduojamas procedūrų kiekis nuo 5-15 kartų .
•    Pasirūpinkite geresne savijauta ir patraukliomis kūno formomis!
•    Jums bus užvilktas specialus Limfodrenažiniam/presoterapijos masažui skirtas kostiumas (2 dalys rankoms, 2 dalys kojoms, 1 dalis pilvui);
•    Procedūros trukmė 45 min.

AKCIJA VYRAMS!!!

VEIDO VALYMAS ULTRAGARSU
MASAŽAS
VEIDO KAUKĖ
Hialurono rūgšties įvedimas ultragarsu

Procedūros kaina tik 25 Eurai! Sena kaina 40 eurų